NAŠE POKOJE

Ať si vyberete jakýkoli z našich pokojů, budete mít wi-fi připojení, bohatou snídani a možnost využít našeho sportovního zázemí zdarma. Děti máte zdarma do věku dovršených tří let bez nároku na lůžko. Pejsky bereme pouze po předchozí domluvě.

Celková kapacita penzionu je 38 osob plus máme 6 přistýlek a 6 dětských postýlek. Cena je 590.- na noc se snídaní. Děti od čtyř do šesti let 390.- na noc se snídaní. Příplatek za jednolůžkový pokoj 200.-


Apartmán Růženka

Apartmán v horní prosluněné části zámku otočené do zámecké zahrady. Tady budete mít soukromí i ve větší rodině či s přáteli. Budete mít vlastní kuchyňku s možností posezení. Zatímco větší pokoj Růženka nabízí na dvou manželských postelích a rozkládací pohovce pohodlné spaní pro až šest osob, menší Orchidejka je klasický dvoulůžkový pokojík s vlastním WC.


Pokoj Popelka

Útulný dvou až třílůžkový pokoj v horní prosluněné části zámku s výhledem do zámecké zahrady. Nechte se unést sny v posteli s nebesy prozářenými barevnými květy nebo si pokláboste s přáteli ve společenské místnosti nebo na zámecké terase. Kuchyňka a jídelna k dispozici v přízemí.


Pokoj Malenka

Útulný dvoulůžkový pokoj v horní prosluněné části zámku s výhledem do zámecké zahrady a vstupem do společenské místnosti. Kuchyňka a jídelna k dispozici v přízemí.


Pokoj Maková panenka

Prosluněný třílůžkový pokoj v rustikálním stylu s výhledem na zámeckou zahradu i park a vstupem na terasu. Kuchyňka a jídelna k dispozici v přízemí.


Pokoj Bílá Paní

Třílůžkový pokoj v historickém přízemí starého zámku s klenutými stropy. Pokoj má vlastní koupelnu, ale není bohužel uvnitř pokoje.


Pokoj Violka

Prosluněný dvoulůžkový pokojík v přízemí s výhledem na vesnici a zámecký rybník. Koupelna s vanou. K dispozici kuchyňka a společenská místnost s klavírem.


Pokoj Sněhurka

Rodinný pokoj v přízemí se dvěma manželskými lůžky. Výhled na vesnici a zámecký rybník. K dispozici kuchyňka a společenská místnost s klavírem.


Pokoj Karkulka

Velký rodinný pokoj v přízemí se čtyřmi lůžky a rozšířeným úložným prostorem. Výhled na vesnici a zámecký rybník. K dispozici kuchyňka a společenská místnost s klavírem. TV


Apartmán Kapucínů

Velký pokoj s dvěma manželskými postelemi, rozkládací pohovkou a historickým secesním nábytkem pohostí maximálně pět hostů. Malý pokoj je klasický dvoulůžkový pokoj v tmavém dřevu. Společně mají k dispozici jídelnu a kuchyňku, koupelnu a TV. Citlivější povahy tu možná v noci navštíví duchové kapucínů.


Rádi vám pomůžeme s výběrem pokoje na telefonu 606 644 740.