KONTAKT

 

+420 606 644 740

 

rozsochatec@gmail.com

 

Kudy k nám?

Zámecký park je pro svatební fotky jako dělaný

Svatební tabule ve vinárně

Obřad na zahradě

 

SVATBY

Zámek Rozsochatec je skvělou kulisou pro svatební veselice: ať už chcete obřad na zahradě nebo v historických interiérech, ať už si objednáte raut nebo upečete prase. Otevřeme vám zámeckou vinárnu, kde můžete tančit až do rána. A buďte si jisti: svatebčané se nudit nebudou. Mohou si během zahradní slavnosti zasportovat, děti vyřádit na dětském hřišti. Totéž platí o oslavencích všech možných životních situací.

Svatební balíčky:

1. (Jen) svatební obřad

Pro uspořádání vašeho obřadu vám zapůjčíme následující prostory:

A) zámeckou zahradu: k dispozici altán 4x4m, stolek a cca 20 židlí, slavnostní koberec, prostor pro cca 200 svatebčanů, toalety, parkovací místa, úklid.

B) reprezentativní salonek: k dispozici klavír, stolek a cca 30 židlí, prostor pro cca 60 lidí, tolaety, parkovací místa, úklid.

Cena: 2.000.-

2. Svatba svépomocí

Abyste si mohli uspořádat svatbu dle svých představ, zapůjčíme vám celý penzion včetně možnosti využívat zahradu, sportovní i dětská hřiště a vinárnu (kde lze realizovat slavnostní oběd i celý večírek).

V ceně jsou samořejmě i prostory pro svatební obřad. V penzionu lze ubytovat 40 lidí, po domluvě i více. Pomůžeme vám s nápady, doporučíme catering a předáme kontakty na veškeré pohoštění.

Zahradní i vnitřní nábytek můžete po domluvě s recepcí přesouvat podle vašich představ, avšak výhradně na vlastní náklady a se zodpovědností za uvedení do původního stavu. Objekt je po oslavě nebo svatbě předán recepci v původním stavu a je vyplacena vratná kauce 15.000.-Kč.

Cena: 15.000.- plus cena za ubytování hostů. Při naplnění ubytovací kapacity činí cena za balíček pouze 10.000.-


Warning: finfo_file(): Empty filename or path in /var/www/vhosts/zamekrozsochatec.cz/httpdocs/library/Hs/File.php on line 137